Lista osób uprawnionych do i nieuprawnionych do najmu lokalu z zasobów Gminy Rawicz.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 marca 2022

Zakład Usług Komunalnych w Rawiczu na podstawie art. 14 ust. 8 Uchwały nr XXXVII/420/2 z dnia 30.06.2021r. Rady Miejskiej Gminy Rawicz w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Rawicz, po uprzednim wyrażeniu opinii Rady Miejskiej Gminy Rawicz w sprawach społecznych, podaje do publicznej wiadomości listy osób uprawnionych i nieuprawnionych do najmu lokalu z zasobów Gminy Rawicz.

Jednocześnie Zakład Usług Komunalnych w Rawiczu informuje, iż zgodnie z art. 14 ust. 9 ww. uchwały, w terminie 21 dni od dnia zamieszczenia projektu listy w Biuletynie Informacji Publicznej, osoby które nie zgadzają się z przyznaną ilością punktów mogą składać wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy. Wnioski składa się na urzędowych formularzach. Rozpoznaniu podlegają tylko prawidłowo wypełnione i udokumentowane wnioski. Wnioski rozpoznaje komisja odwoławcza powołana przez Burmistrza Gminy Rawicz w drodze zarządzenia.

Załączniki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Dyrektor ZUK
Data utworzenia:2022-03-16
Data publikacji:2022-03-16
Osoba sporządzająca dokument:Agata Kunicka
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1027

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2022-03-16 14:14:10Dodano: InformacjęLista osób uprawnionych do i nieuprawnionych do najmu lokalu z zasobów Gminy Rawicz.